Το “Ράδιο ταξί ΑΣΤΕΡΑΣ” εδρεύει στην Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής. Ιδρύθηκε το 1997 από 70 επαγγελματίες οδηγούς, με όραμα τη δημιουργία μιας σύγχρονης εταιρείας ραδιοταξί στα ευρωπαϊκά πρότυπα και στοχεύοντας πάντα στην καλύτερη εξυπηρέτηση
του επιβατικού κοινού των βορείων προαστίων αρχικά.
Σήμερα η οικογένεια του “Ράδιο ταξί ΑΣΤΕΡΑΣ” έχει επεκταθεί και σε δεύτερο κέντρο για τους πελάτες της εταιρείας στα νότια προάστια, διαθέτει σύγχρονο στόλο επαγγελματικών αυτοκινήτων και αριθμεί περισσότερα από 700 μέλη ικανά και πρόθυμα να εξυπηρετήσουν κάθε ανάγκη και επιθυμία των πελατών της εταιρείας, 24 ώρες το 24ωρο, 365 μέρες το χρόνο.
Οι υπηρεσίες που προσφέρει το ραδιοταξί “ΑΣΤΕΡΑΣ” είναι:
- CompStar (εταιρικές μετακινήσεις προσωπικού-στελεχών)
- VIP (μετακινήσεις μόνο με αυτοκίνητα Mercedes, Limo)
- Ραντεβού
- Μεταφορά παιδιών
- Μεταφορά Ασυνόδευτων
- Tour Greece
- Εκδρομές – Ταξίδια – Ξεναγήσεις
- Παραλαβή από Αεροδρόμια, Λιμάνια, Σταθμούς, Λεωφορεία και Κτελ
- Μεταφορά από και προς τα ξενοδοχεία
- Συνεργαζόμενα Ραδιοταξί
- Shine Star
- Υπηρεσίες Γάμου
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ